Aradığınız malzemenin ürün kodunu ya da ürün tipini yazarak ilgili ürünün detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Örnek:

Signal Elektronik Hakkında


Signal Elektronik Hakkında

Signal Elektronik, 1995 yılında konusunda uzman mühendisler tarafından kurulmuştur. O zamandan bugüne, elektronik komponentlerin hem yurtiçi hem de yurt dışındaki OEM ve diğer imalatçılara satışı ile ilgilenmekte ve müşterilerine gerekli teknik desteği sağlamaktadır.


İyi bilinen bir tedarikçi olarak, telekom, tüketici elektroniği, endüstriyel ürünler gibi değişik sektörlerden pek çok imalatçıya, yarı iletkenlerden pasif elemanlara ve display çeşitlerine kadar değişen çok geniş bir spektrumda elektronik malzeme temin etmektedir.


Kadromuz, ağırlıklı mühendislik eğitimi almış, kendi alanlarında deneyimli ve bilgili çalışanlardan oluşmaktadır. Ticari ilişkide bulunduğu işletmelere değer katan personelimiz, müşterimiz olan imalatçı firmaların gerek Ar-Ge ve gerek satınalma bölümleriyle yakın ilişki içinde çalışmalarını sürdürmektedir.


Uluslararası ilişkilerimiz sayesinde dünya genelindeki yarı iletken pazarını, en üst kalitedeki ürünleri en iyi fiyatlarla müşterilerimize sunabilmek için daima çok yakından izliyoruz.


Kısa vadeli planlarımızla ilgili olarak tedarikçi görevimizin yanı sıra, şu anki piyasa ihtiyaçlarını ve ileri teknoloji gerektiren projeleri de dikkate alarak yeni bir organizasyon kurduk ve firmamızın temsilcilik birimini de faaliyete geçirdik. Böylece önemli bir rolü daha üstlendiğimize inanıyor ve müşterilerimizin gereksinimlerini daha etkin bir şekilde karşılamayı amaçlıyoruz.


Signal Elektronik firmasının ana hedefi ; müşterilerimizden gelecek talepleri ve komponent ihtiyaçlarını etkin bir biçimde hızlı ve tam zamanında karşılayabilmektir. Bu nedenle hedeflerimize ulaşmamıza katkı sağlayacak dünya çapındaki komponent üreticisi ve dağıtıcısı seçkin firmalarla işbirliğimizi geliştirmeye büyük önem vermekteyiz.